• Засіб для нігтів MAG Nail Care Ультра-блиск

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063697 Закінчився
10,95 грн
Купити
  • 6 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Засіб для манікюру додає блиск та сяйво, забезпечує ефективний захист нігтів від зовнішніх впливів. Застереження: зберігати в сухому прохолодному місці, подалі від дітей. Захищати від дії прямого сонячного проміння. Склад: бутилацетат, етилацетат, нітроцелюлоза, адипінова кислота/неопентил гліколь/триметиловий сополімер ангідриду, ізопропіловий спирт, бензоат сахарози, ацетил трибутил цитрат, бензофенон-3, триметилпентанеділ дібензоат, полівініл бутірал, фіолетовий 2 (СІ 60725). Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Гарно захищає і надає приємного блиску.