• Засіб для видалення кутикули Diva Active calcium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1045105 Закінчився
20,96 грн  29,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 12 г
Цільова аудиторія:
Засіб делікатно пом'якшує кутикулу, полегшує її видалення. Має приємний аромат. Спосіб використання: нанесіть засіб на кутикулу, залиште на 2-3 хвилини до вбирання. Відсуньте кутикулу дерев'яною паличкою, потім ретельно змийте засіб теплою водою. Склад: вода, гліцерин, карбомер, гідроксид калію, сорбат калію, натуральний барвник, парфумована композиція, тозиламідепоксидна смола, ацетил трибутил цитрат, ізопропиловий спирт, бензофенон-1, ліноленова кислота, кремній, комплекс вітамінів, паноттенат кальцію. Тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 серпня, 2017
Добре діє, приємно пахне.
4 квітня, 2017
Хорошее средство для удаления кутикулы. Рекомендую
4 березня, 2017
Неплохое бюджетное средство для удаления кутикулы. Мне понравилось, что оно не воняет химией и действительно смягчает кутикулу.