• Набір для моделювання брів Makeup Revolution Ultra Brow (Medium to Dark)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063501 Закінчився
209,40 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 8 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Неперевершена палітра для ідеальних доглянутих брів! Набір містить тіні та воски для брів, кремовий та пудровий хайлайтери для висвітлення повік і підкреслення виразності форми брів, олівець для брів, міні-пінцет та пензлики. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Хорошая палетка на любой вкус и цвет!
18 грудня, 2017
Отличная палетка! Стойкий гель - держится весь вечер ,можно хорошо прорисовать форму бровей. Удобные кисточки: отличный корректор для создания контраста. Довольна по всем параметрам!
12 грудня, 2017
Купила палетку, очень ею довольна, получаются естественные, красивые брови ! Спасибо Watson, как всегда всё на высоте
7 жовтня, 2017
Отличная палетка для брюнеток. Тени хорошо ложатся, долго держатся. Карандашом не пользуюсь.
30 серпня, 2017
Купила,опираясь на отзывы,но не восторге.Да цвета хорошие,пигментированые,но кисти,пинцет и карандаш абсолютно негодные:скошенная кисть слишком широкая,карандаш жирный,пинцет никакой,малы и неудобные!