• Олівець для брів Bourjois Sourcil Precision

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 756460 Закінчився
72,80 грн  104,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Щільна текстура олівця для брів при нанесенні наповнює брови красивим, натуральним кольором. Застосування: наносити по лінії росту брів. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 вересня, 2017
Щеточка - если честно - никакейшая, что есть, что нет. А карандаш самый обычный, хорошо что хоть не сухой. Есть аналоги и намного дешевле и лучше.