• Олівець для брів Vivienne Sabo Coup De Genie

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1039785 Закінчився
83,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Класичний олівець легко розтушовується та доглядає за бровами протягом дня. Застосування: нанести олівець на брови, надати їм форму щіточкою. Склад:церезин, рицинова олія, петролатум, мікрокристалічний віск, синтетичний віск, карнаубський віск, ізопропіл мірістат. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?