• Олівець для Очей Rimmel м’який SCANDALEYES WATERPROOF відтінок 001 Black

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1036915 Закінчився
105,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
М’яка текстура олівця легко наноситься та розтушовується. Водостійка формула забезпечує насичений колір і стійкий ефект протягом дня. Застосування: нанести олівець на зовнішнє повіко. Склад: ізододекан, гідрований поліциклопентадін, поліетилен, парафін, циклопентасилоксан, полібутен, тальк, гідровані пальмові гліцериди, кремній. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Виробник: Рімель Лондон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 грудня, 2017
все в нем прекрасно за исключением полной неэкономности - от того что мягкий уходит очень быстро, но сам по себе стоящий
28 грудня, 2017
Самый лучший кайал! Покупаю только его! На водной линии держится в течении всего рабочего дня!
7 грудня, 2017
Чудовий олівець, що дуже мні сподобався, адже на диво стійкий, м'який. Недорогий як на свою якість, але закінчується швидко, на жаль.
30 листопада, 2017
Я нашла свой кайал! Карандашик отличный! Долго держится,мягкий,насыщенный черный цвет! Единственно,что нет в наличии 002 оттенка с блестками,а так качество на все 100! Цена на Watsons.ua самая низкая
18 листопада, 2017
Дуже стійкий, м"який гелевий олівець. З мінусів - швидко закінчується та проблематично гостро наточити.