• Олівець для Очей Rimmel SOFT KOHL відтінок 061 Jet Black

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1036887 Закінчився
74,00 грн
0
Цільова аудиторія:
М’яка текстура олівця легко наноситься та розтушовується, створюючи натуральний ефект. Завдяки стійкій формулі олівець тримається на повіках протягом дня, не розмазуючись і не відбиваючись. Можна використовувати для внутрішнього повіка. Застосування: нанести олівець на повіко, обережно розтушувати. Склад: ізододекан, гідрований поліциклопентадін, поліетилен, парафін, циклопентасилоксан, полібутен, тальк, гідровані пальмові гліцериди, кремній. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Виробник: Рімель Лондон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 березня, 2017
отличный карандаш для стрелки! не отпечатывается
6 березня, 2017
Дуже мякий. ніжний. стійкий олівець. швидко розходиться