• Підводка для контурів повік L'Oreal Paris Super Liner Superstar 01 чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1022740 Закінчився
232,00 грн
Купити
  • 1 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
М'яка текстура підводки дозволяє створити трендовую широку лінію з загостреним кінчиком для максимально виразного погляду. Гнучкий кінчик лайнера для створення плавної широкої або тонкої стрілки. Склад: aqua / water, ci 77266 [nano] / black 2, ammonium acrylates copolymer, butylene glycol, sorbitan palmitate, sucrose palmitate. Використати протягом терміну, зазначеному на упаковці. Зберігати при температурі від +6°С до +25°С та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямих сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 листопада, 2017
Цю підводку якщо оцінювати за всіма критеріями, Вона заслуговує максимум як 50 грн,не більше.
28 листопада, 2017
Не дуже стійка,Не задоволена, ще й за таку ціну.
17 жовтня, 2017
Хорошая и удобная, но надо как-то по-особому хранить подводку, чтобы она не засохла слишком быстро, иначе цена вообще не оправданная
4 серпня, 2017
гарна зручна кісточка. стійка, не розтікається
22 березня, 2017
Подводка, в принципе, не плохая. Удобная в пользовании. Хорошо ложится, равномерно. Но к вечеру может размазаться, быстро появляются отпечатки! Ожидала от L'Oreal Paris лучшего!