• Підводка для очей Rimmel London Scandal Eyes

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098459 Закінчився
118,00 грн
Купити
  • 1,1 мл
Ультра тонкий фетровий пензлик дозволяє легко нанести найтоншу чітку лінію. Легка швидко висихаюча формула підводки добре фіксується та забезпечує відчуття комфорту протягом усього дня. Підводка представлена в чорному кольорі. Склад: вода, гліцерин, бутилен гліколь, стирен/акрилати/сополімер метакрилат амонію, ПВП, феноксіетанол, каприліл гліколь. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при t +5 до +25°С у сухому місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 червня, 2017
хорошая подводка, но большой минус то, что быстро заканчивается
4 травня, 2017
Отличная, очень удобная,хорошо смывается.
3 травня, 2017
Прекрасная подводка! подарила подруге - она очень довольна!