• Підводка-фломастер Bourjois Liner Feutre ультра-чорний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 741571 Закінчився
209,00 грн
Купити
  • 1 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ультра тонкий фетровий пензлик підводки-фломастера дозволяє легко нанести найтоншу лінію. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 березня, 2017
Подводка мне очень понравилась по своим свойствам, она очень стойкая, черная насыщенная и качественная, пока она новая, к сожалению, мне хватило подводки всего на неделю.