• Палетка з 12 тіней Makeup Revolution Redemption (Essential Mattes)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063312 Закінчився
159,20 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Професійні тіні насичених пігментованих відтінків з шовковистою текстурою легко та рівно наносяться, не скачуються та довго тримаються на повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 листопада, 2017
Тени хорошие, но лучше пусть было бы на 3 оттенка меньше, но объем остальных был побольше. А в остальном хорошие.
29 вересня, 2017
Качественные тени, хорошо подобраны оттенки, легко наносятся на веки, немного пылят.
4 вересня, 2017
Хорошие тени за свою цену, прекрасно наносятся, держатся целый день, у меня на веках не скатываются даже без базы. Да, и гармония цветов классная.
29 серпня, 2017
Чудова гармонія кольорів.
15 серпня, 2017
Хорошие тени за свою цену, прекрасно наносятся, держатся целый день, у меня на веках не скатываются даже без базы. Немного пылят при нанесении. Аппликатор пришлось сразу выбросить - качество ужас!