• Палетка з 12 тіней Makeup Revolution Redemption (Essential Shimmers)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063529 Закінчився
111,44 грн  159,20 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Професійні тіні насичених пігментованих відтінків з шовковистою текстурою легко та рівно наносяться, не скачуються та довго тримаються на повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 грудня, 2017
прийшла палетка зверху в подряпинах і потертостях,але всередині тіні,нащастя,цілі і неушкоджені. подобаються кольори,але треба обов'язково наносити їх на базу. світлі віттінки трохи гірше передаються
22 лютого, 2017
На свою цену - отличные тени. Сияющие, вечерние, роскошные. На базе держатся лучше. Хорошо тушуются.