• Палетка з 12 тіней Makeup Revolution Redemption (Iconic 2)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063291 Закінчився
159,20 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Професійні тіні насичених пігментованих відтінків з шовковистою текстурою легко та рівно наносяться, не скачуються та довго тримаються на повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Очень хорошие тени, достойная конкуренция дорогим маркам, и уж точно лучше чем мейбеллин, например. Всем советую) Подборка цветовой палитры - универсальная
24 жовтня, 2017
багато кольорів в одній палетці
11 квітня, 2017
Отличные тени за свои деньги. Хорошая цветовая гамма. Можно сделать как легкий дневной макияж так и насыщенный вечерний.
7 квітня, 2017
Очень удачное сочетание оттенков! Тени хорошо ложатся и растушевываются, держатся целый день без проблем, без всякой дополнительной базы.
7 квітня, 2017
Коричневый цвет единственный, который подходит под мой цвет глаз, так что эта палетка просто находка. Тени не обсыпаются, ложатся ровно, не скатываются