• Палетка з 12 тіней Makeup Revolution Redemption (Romantic Smoked)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063340 Закінчився
111,44 грн  159,20 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Професійні тіні насичених пігментованих відтінків з шовковистою текстурою легко та рівно наносяться, не скачуються та довго тримаються на повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 січня, 2018
тени шикарные!
17 грудня, 2017
хорошая палитра для смоки айс. цвета яркие и насыщенные
26 листопада, 2017
Достаточно среднего качества. Покупала по скидке. Лучше потратиться по деньгам и купить более качественные.
21 липня, 2017
Тени ложаться идеально, не осыпаются, палитра очень красивая. А если использовать основу для век, то и цвет и стойкость усиливаются
1 червня, 2017
досить непоганий варіант. гарна палітра відтінків. на 4