• Палетка з 18 тіней Makeup Revolution Salvation (Colour Chaos)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063396 Закінчився
181,35 грн
Купити
  • 18 шт
Цільова аудиторія:
Палетка містить матові та мерехтливі відтінки тіней для створення елегантного вишуканого образу. Стійка шовковиста текстура тіней легко розподіляється по повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 січня, 2018
Дуже літні кольори, яскраві та головне якісні)
3 грудня, 2017
Действительно очень экстравагантно, да еще и объем теней большой, не знаю, вряд ли куплю, куда такие тени в ежедневном использовании?
13 жовтня, 2017
Гарнющі відтінки, добре тримаються, не сипляться
5 жовтня, 2017
Супер яркие оттенки. Как раз для меня.
12 вересня, 2017
Доступна ціна за відповідну якість. Кольори яскрасі та насичені, дозволяють створювати цікаві образи. Достатньо довго тримаються та легко лягають.