• Палетка з 32 тіней Makeup Revolution Ultra (Flawless 2)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063452 Закінчився
244,30 грн
Купити
  • 32 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Палетка містить насичені пігментовані відтінки тіней для створення вишуканих та сміливих образів. Стійка кремово-пудрова текстура тіней легко розподіляється по повіках. Можна наносити як сухим, так і вологим способом для більш яскравого та тривалого результату. Застосування: наносити тіні на повіки пензлем або аплікатором. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 січня, 2018
Загалом палетка непогана. Проте шимерні відтінки набагато гірше розтушовуються ніж матові. Плюс, темні тіні дуже пігментовані і погано тушуються, лягають плямами. До світлих відтінків ніяких претензій
26 лютого, 2017
Красива палетка.