• Тіні Color me Чотири кольори Couture collection Glimmer eyeshadow 84

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 906379 Закінчився
245,00 грн
0
Формат продукту:
Класифікація:
Створені за інноваційною технологією, мають насичені та різноманітні сяючі кольори. Довгі години не втрачають виключної яскравості. Зберігають однорідність нанесення і інтенсивність кольору з ранку до вечора. Колірні поєднання цих м'яких, як шовк тіней підібрані професійно. Спосіб застосування: перед нанесеням тіней необхідно підготувати очі: замаскувати коректором темні кола і нанести основу для очей на верхню повіку. Тіні наносяться на все повіко від лінії вій до брів. Штрихи потрібно наносити акуратно, починати від вій, поступово просуваючись до брів. Техніка нанесення тіней залежить від форми очей. Склад: тальк,ланолінова олія,парафін, силікат,пропілпарабен,група вітамінів. Країна виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 січня, 2018
Хоч ціна не бюджетна, проте продукт того вартий. Тіні мають сильну пігментацію, добре передаються на повіки, не осипаються при нанесенні та довго тримаються. Палетка підійде як профі так і любителям.
26 листопада, 2017
Купила у подарунок сестрі,сподобались...вона задоволена