• Тіні Color Me розсипні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 161432 Закінчився
91,00 грн
  • 1 шт
Розсипчасті тіні від компанії Color Me не обсипаються після нанесення і не скачуються в найдрібніших зморшках. Текстура тіней дозволяє наносити їх не тільки на шкіру навколо очей, але і на інші ділянки тіла, а зручний аплікатор робить процес нанесення тіней комфортним та легким. Жоден вечірній образ не буде виглядати завершеним без таких тіней. Навіть денний макіяж з декількома піщинами цих тіней буде здаватися більш яскравим і виразним. Для зовнішнього використання. Оберігати від ударів. Не використовувати за межами терміну придатності. Країна-виробник: Італія.
Склад: тальк, масла, пхеноксоетанол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 вересня, 2017
Очень симпатичные теньки, самый светлый перламутровый оттенок вообще можно использовать в вечернем макияже как сверкающую пудру-вуаль.
8 серпня, 2017
Хороші тіні, дуже легкі, і аплікатор мякий, але швидко осипаються, плюс треба акуратно наносити, а то будуть по всьому обличчю