• Тіні для очей Max Factor Masterpiece Nude Palette

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1065678 Закінчився
449,00 грн
Купити
  • 6,5 г
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Кожна палетка Masterpiece Nude Palettes складається з 8 відтінків, які чудово поєднуються один з одним, за допомогою яких можна створити бездоганний nude-look з акцентом на очі. Шовковиста запечена формула тіней містить в собі високу концентрацію блискучих частинок і пігментів, в результаті чого ми отримуємо насичений колір і сяйво. Ніжна текстура дозволяє відтінкам м'яко наноситись і залишатися стійкими протягом усього дня. Склад дивись на упаковці (після INGREDIENTS). Склад зазначено згідно з Міжнародною номенклатурою косметичних інгредієнтів (ІNCI). Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.
igcTargetMarketValue6

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 грудня, 2017
Прийшли без аплікатора хоча на малюнку чітко видно його наявність.
29 листопада, 2017
Благодарю Watsons.ua за прекрасную возможность купить тени по приятной скидке! Цвета роскошные, на базе лучше проявляются и дольше держаться. Некоторые цвета на коже отличаются от цвета в палетке.
25 листопада, 2017
Какая страна производитель?
12 листопада, 2017
Хорошие тени и удобный аппликатор - можно тонким концом подводить нижнее веко. Устойчивость на 4 балла
31 травня, 2017
Хорошее качество теней, хорошо ложатся, не скатываются. Удобно, когда в палетке несколько оттенков, можно сделать макияж из нескольких цветов