• Тіні для повік подвійні Ninelle Artist

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1023265 Закінчився
290,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Тіні для повік подвійні Ninelle Artist надають очам виразність, чудово наносяться. Два ідеально підібраних відтінка - для бездоганного макіяжу. Спосіб застосування: нанести тіні на повіки за допомогою аплікатора або пензлика. Склад: тальк, мика, етилгексілпальмітат, синтетична слюда, кальцій натрієвий боросилікат, стеарат магнію, діоксид кремнію, каприловий/каприновий тригліцерид, каолін, біс-дігліцерил поліациладіпат-1, феноксіетанол, каприліл гліколь, гексиленгліколь, бензиловий спирт, оксид олова, дегідрооцетова кислота, мальтодекстрин. Застереження: зберігати при температурі 5-25C та відносній вологості від 55 до 70%. Оберігати від ударів. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Країна-виробник: Іспанія.
igcSexValue4

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 грудня, 2017
Хорошие не пыльные тени, очень экономные и качественные, оттенки подобраны хррошо
27 серпня, 2017
Шикарное сочетание холодных оттенков. Я в восторге!
2 березня, 2017
Купила подруге. Она была восторге! Очень красивые.
2 березня, 2017
Очень достойные тени, отлично ложатся даже без базы, не берутся полосами и пятнами, не осыпаются, хорошо держатся в течение дня.
2 березня, 2017
Структура продукта удачная: тени не рыхлые, но и не «сбитые» в камень. Тени не перламутровые, матовыми их тоже назвать нельзя. Скорее сатиновые, с мелкими блестинками.