• EXTRA LONGLASH ТУШ EXTRBLACK

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070403 Закінчився
99,00 грн
Купити
  • 8 мл
Формат продукту:
Класифікація:

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 грудня, 2017
EXTRA LONGLASH ТУШ EXTRBLACK сподобалась... прокручує гарно, довгий час зберігає свіжість... подовжує вії, але об*єму замало:(
22 листопада, 2017
Класна щіточка яка розділяє вії. Текстура без "комочків" мінус-швидко стирається етикетка.
14 листопада, 2017
Нормальна туш,користуюсь довгий час,не засихає
11 вересня, 2017
Хороша туш, помірно стійка, подразнення немає, своєрідна щіточка, силіконова, трохи колюча, але добре розділяє, користуюся третій місяць, туш як нова, рекомендую!
2 вересня, 2017
EXTRA LONGLASH ТУШ EXTRBLACK сподобалась,але треба час щоб до неї привикнути.. користуюсь все літо, досі вона свіжа, прокручує гарно і подовжує вії,до обїєму- не достає:(