• Туш Bourjois Volume Revael з дзеркалом

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1053890 Закінчився
319,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 7,5 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Нова об'ємна туш від Bourjois - це новий погляд на весь потенціал об'єму вій! Туш з вбудованим збільшуючим дзеркалом дозволяє покрити тушшю всі без винятку вії завдяки комбінації з 2-х технологій: м'яка еластична текстура, яка обволікає вії, створюючи ефектний обсяг; нова щіточка, що складається з подвійного ряду щетинок різної висоти, ретельно розподіляє туш, профарбовуючи всі вії від коренів до кінчиків. Склад: вода, парафін, бджолиний віск, карнаубський віск, смола сенегальської акації, циклопентасилоксан, поліуретан-1, кремній, пантенол, токоферил ацетат (вітамін Е), слюда. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?