• ТУШ Д/ВІЙ SWING & CURL

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1097479 Закінчився
79,95 грн
Купити
  • 1 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Туш з щіточкою зі спеціальним розташуванням щетинок для створення максимального обсягу вій! З першого помаху щіточки вії набувають пишний обсяг і чудовий вигин. Спеціально розроблена формула туші чудово лягає на вії, щедро огортаючи і подовжуючи їх. Ефект обсягу примножується завдяки волокнам нового покоління. Застосування: нанести від коренів вій, похитуючи щіткою і провести нею вгору уздовж вій. Застереження: для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5°С до +25°С у сухому місці. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, гліцерилстеарат, адипінова кислота/дігліколь кроссполімер, соняшникова олія, акрилат/ октілакріламід сополімер, пропіленгліколь, карнаубський віск, слюда, стеаринова кислота, пальмітинова кислота, трометамін, мікрокристалічний віск, гідролізовані ефіри жожоба, пантенол, дістеардімоніум гекторит, ксантова камедь, гідроксіетилцелюлоза, натрій лауроілсаркозінат, пропіленкарбонат, токоферол, лимонна кислота, парафін, феноксіетанол, капрілілгліколь, бензиловий спирт, гліцерин, етиловлауроіл аргінат НСІ, бензойна кислота, тетранатрій ЕДТА, СІ 77499.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?