• Туш для вій L'Oreal Paris Telescopic Carbon Black ультрачорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 492182 Закінчився
250,00 грн
Купити
  • 7 мл
Туш для телескопічного подовження та абсолютного розділення вій. Технологія Іон-Фікс: позитивно заряджені полімери огортають кожну вію до самих кінчиків для максимального подовження. Щіточка з еластомеру дістає навіть до найменших вій та ідеально розподіляє туш. Вії бездоганно подовжені та ідеально розділені. Ряди плоских зубчиків на щіточці ідеально розділяють вії, створюючи ефект натурального макіяжу та природного вигляду. Використати протягом терміну, зазначеному на упаковці. Зберігати при температурі  від +6°С  до +25°С  та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямих сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
Отличная тушь!Удлиняет и не осыпается.С задачей справляется на ура.
11 лютого, 2018
Моя любимая тушь! Перепробовала многие, эта - лучшая. Правда, к силиконовой коротенькой кисточке надо приноровиться. Для моих от природы длинных, но редковатых ресниц разделение и прокрашивание на 5+.
8 березня, 2017
Самая любимая. никаких комков. ложиться отлично. Ресницы визуально становятся длинней.
6 березня, 2017
Была моя любимая тушь, пользовалась лет пять. Она делает ресницы такими длиннющими и эффектными. Но, стала пачкать нижнее веко, а после тренировок я выходила с чёрными кругами вокруг глаз.
4 березня, 2017
Слишком дорогая и мало ефективная тушь