• Туш для вій P2 5-D Star Mascara Black star (чорна)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1068576 Закінчився
159,00 грн
0
Формат продукту:
Класифікація:
Туш для вій P2 - приголомшливий ефект 5D: подовження за допомогою бавовняних мікро-волокон, збільшений об’єм по всій довжині без нерівномірностей нанесення та злипання. Склад: вода, карнаубський віск, бджолиний віск, бутиленгліколь, стеаринова кислота, В.П. / ейкозен сополимер пальміт, камедь сенегальської акації, гліцерилстеарат, амінометілпропанол, канделільський віск, ПВП, феноксіетанол, капрілілгліколь, полівініл спирт, натрій дегідроацетат, порошок бавовника трав'янистого, гідролізований шовк, нейлон-12, мальтодекстрин, дегідроуксусна кислота, натрій гуалуронат, бензиловий спирт, CI 77499. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Виробник: Італія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 вересня, 2017
Тушь хорошая. Объём особо не придаёт, но ресницы не склеивает.
19 червня, 2017
Хорошо подкручивает короткие реснички.состав отличен, не склеивает.