• Туш для вій P2 Lift-Up Lash Mascara Black Attack (чорна)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1069248 Закінчився
109,00 грн
Купити
  • 7 мл
Формат продукту:
Класифікація:
Туш для вій P2 Lift-Up Lash оптимально розподіляє вії, робить їх довшими та густішими. Склад: вода, бджолиний віск, , C11-12 ізопарафін, бутилен гликоль, камедь сенегальської акації, магнезіум алюмінум силікат, цетеарет-12, етилен/ВА сополімер, канделільський віск, дістеардімоніум гекторіт, ВП/гексадецен сополімер, феноксіетанол, каприлил гліколь, етил гексил гліцерин, гідроксіетил целюлоза, пантенол, гідролізований кератин, спирт денатурат (0.144%%об), токоферол, калій фосфорнокислий, аскорбілпальмітат, соняшникова олія, екстракт ікри, цитрат натрія, лимонна кислота, CI 77499, CI 77007. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 липня, 2017
Плохая тушь. Не стойкая. Осыпается. Во время тренировки в спортзале при включенном кондиционере отпечатки туши остаются на лице, чего никогда не было впредь с неводостойкими тушами других брендов.
22 лютого, 2017
Тушь не понравилась, очень плохо прокрашивает, размазывается. Жалею о покупке.