• Туш для вій P2 Sophisticated Volume + Stretch Mascara колір 010 Designer black

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1069696 Закінчився
209,00 грн
Купити
  • 12 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Туш забезпечує глибокий чорний колір віям завдяки спеціальній формулі складу та ідеально профарбовує кожну вію, підкручуючи їх вигнутою м’якою резиновою щіточкою. Склад: вода, бджолиний віск, В.П. / В.А. сополімер В.П. / стеаринова кислота, бутилен гліколь, карнаубський віск, алюмосиликат магній, гліцерилстеарат, полікватерніум-7, феноксіетанол, диметикон, амінометілпропанол, етілгексінгліцерін, найлон-12, гідроксиетилцелюлоза, цетиловий спирт, капрілілгліколь, токоферол, соняшникова олія, аскорбілпальмітат, серицин, лимонна кислота, сорбат калію, пентанатрій пентетат, CI 77499, CI 77007. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Не очень она мне понравилась. Не просрочена, но ей уже год. Какая-то суховатая, комочками немного. пришлось уже разбавлять.
20 жовтня, 2017
Положила себе в корзинку. Хочу как-нибудь купить и попробовать. Уж очень кисточка привлекательная.