• Туш для вій RdeL Young Megalash Booster waterproof

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018673 Закінчився
72,95 грн
Купити
  • 10 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Водостійка туш для вій зробить погляд виразнішим завдяки драматичному об'єму і насиченому кольору, забезпечивши унікальну стійкість навіть при найнесприятливіших умовах. Застосування: для досягнення найкращого результату починайте нанесення від коренів вій, похитуючи щіточкою і проводячи нею вгору уздовж вій. Дайте туші можливість висохнути. Нанесіть другий або третій шар. Застереження: для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5°C до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: ізододекан, тальк, бджолиний віск, вода, рідкий парафін, триметилцилоксісилікат, парафін, поліуретан-35, етилен кополімер, пентаеритрил адіпат/каприлат/гептаноат, бегеніл метакрилат/т-бутил метакрилат кополімер, гліцерил каприлат, цетеариловий спирт, фенетіловий спирт, гідрогеновий лецитин, бегентрімоніум метосульфат, СІ77499.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?