• Туш для вій RdL Young 100% Volume

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018715 Закінчився
82,95 грн
Купити
  • 12 мл
Цільова аудиторія:
Зробіть свої вії неймовірно довгими та об'ємними, подаруйте їм чарівний вигин і гарний насичений відтінок разом з тушшю від молодіжної серії Rdl Young! До складу входять: вода, карнаубський віск, рисовий віск, синтетичний віск, стеаринова кислота, бутилен гліколь, пальмітінова кислота, гідрогенована оливкова олія, стеарил етер, гліцерил стеарат, полібутен, гліцерин, акацієва смола, амінометил пропанедіол, еікозен кополімер, феноксіетанол, кополімер, полівініловий спирт, трополон, CI77499 (оксид цинку). Застереження: для зовнішнього використання; не використовувати після закінчення терміну придатності; зберігати при температурі від +5 до +25°C. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 травня, 2017
Самая неудачная щеточка, что у меня была за всё время. Она реально напоминает ершик для мытья бутылок. Форма неудобная. Тушь неплохая, но осыпается, напомнила "Объем и эффект веера" от Yves Rocher.
6 березня, 2017
Очень нестойкая и плохая. растекается прям на глазах
4 березня, 2017
Эффект хороший, но очень не стойкий. Чуть слеза потекла, и тушь уже размазалась, как будто это гуашь. Да и без слез тоже - к вечеру всегда черные круги под глазами, посто осыпается. Не рекомендую!