• Туш для вій RdL Young Carbon power

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018050 Закінчився
79,95 грн
Купити
  • 9 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Зробіть свої вії неймовірно довгими та об'ємними, подаруйте їм чарівний вигин і екстра-насичений чорний колір разом з тушшю від молодіжної серії Rdl Young! До складу входять: вода, гліцерил стеарат, адіпінова кислота/дігліколь кросполімер, соняшникова олія, акрилат/октилакріламід кополімер, пропілен гліколь, карнаубський віск, слюда, стеаринова кислота, каприліл гліколь, пальмітінова кислота, трометамін, мікрокристалічна сірка, пантенол, гідролізований ефір жожоба, дістеардімоніум гекторит, гліцерин, ксантанова камідь, гідроксіетилцеллюлоза, натрій лаурол саркозінат, пропілен карбонат, тетракалій ЕДТА, бензойна кислота, лимонна кислота, феноксіетанол, етилгексилгліцерин, етил лаурол аргінат, токоферол, CI77268, CI77499. Застереження: для зовнішнього використання; не використовувати після закінчення терміну придатності; зберігати при температурі від +5 до +25°C. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2017
Туш чорна як вугіль та часто осипається