• Туш для вій RdL Young Super star XXL volume

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1018722 Закінчився
82,95 грн
Купити
  • 13 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Зробіть свої вії неймовірно довгими та об'ємними, подаруйте їм чарівний вигин і гарний насичений відтінок разом з тушшю від молодіжної серії Rdl Young! До складу входять: вода, карнаубський віск, рисовий віск, синтетичний бджолиний віск, стеаринова кислота, бутилен гліколь, пальмітінова кислота, гідрогенована оливкова олія, стеарил етер, гліцерил стеарат, полібутен, гліцерин, акацієва смола, амінометил пропандіол, еікозен кополімер, феноксіетанол, кополімер, полівініловий спирт, трополон, CI77499 (оксид цинку). Застереження: для зовнішнього використання; не використовувати після закінчення терміну придатності; зберігати при температурі від +5 до +25°C. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?