• Туш Max Factor False Lash Effect Clump Defy чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 850575 Закінчився
369,00 грн
Купити
  • 13,1 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Туш з інноваційною щіточкою, що надає віям неймовірний об’єм та ідеальне розділення без грудочок. Підходить для чутливих очей. Склад: вода, гліцерилстеарат, амоніум акрилат кополімер, пропілен глюколь, карнаубський віск, лецитін, вітамін Е, аскорбіл палмітат, гліцерин, пантенол, соєва олія, діоксид титану. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.
igcTargetMarketValue6

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 листопада, 2017
Очень хорошая тушь, объем большой и не высыхает, кисть удобная, лучше не придумаешь.
5 вересня, 2017
економно розходиться. не осипається
1 вересня, 2017
Отличная тушь!! Ресницы с ней идеальные.
26 серпня, 2017
Самое главное на долго хватает, качеством довольна
18 серпня, 2017
Легко ложится, нравится, пользуюсь с удовольствием