• Туш Max Factor False Lash Effect Velvet чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1004225 Закінчився
369,00 грн
Купити
  • 13,1 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Сучасна жінка завжди знаходиться в пошуку ідеального образу. Сьогодні пошуки закінчені - Max Factor представляє інноваційну туш для густих, об'ємних вій без обтяження. Velvet Volume Mascara створює оксамитові об'ємні та розділені вії з першого нанесення. Туш підкреслює природну красу вій за допомогою щіточки для пишного об'єму (Lavish Volume Brush) і формули-мусу з натуральним бджолиним воском. Підходить для чутливих очей. Склад: вода, бджолиний віск, цетеариловий спирт, шиллак, карнаубський віск, цетеарет -20, гліцерин, рослинний крохмаль (Tapioca Starch), лецитин, етилгексилгліцерин. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.
igcTargetMarketValue6

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?