• Туш об'ємна і розділяюча з чорницею Lumene Blueberry Wild Volume

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 971101 Закінчився
219,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
175,20 грн     219,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Завдяки воскам у складі туш робить вії максимально об'ємними. Зручна пластикова щіточка миттєво профарбовує кожну вію та забезпечує нанесення оптимальної кількості туші. Олія арктичної чорниці дбайливо доглядає та зволожує вії. Застосування: наносити на вії зигзагоподібними рухами. Для найбільш виразного погляду наносити туш у кілька шарів. Cклад: вода, парафін, акрилат/октилакриламід сополімер, бджолиний віск, віск рисових висівок, поліестер-5, целюлоза, карнаубський віск, олія чорниці, олія соняшника, екстракт листя розмарину. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5до+25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Фінляндія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 листопада, 2017
Досить непогана туш, добре розділяє вії і не осипається під кінець дня. Щоправда, засихає справді швидко...
11 жовтня, 2017
Проблема та же - тушь быстро высохла. По качеству нанесения- средне....
9 жовтня, 2017
Гарно видовжує ,але швидко засихає.
9 жовтня, 2017
Туш середньої якості швидко засихає.
9 жовтня, 2017
Класна туш ефект здивував.