• Туш подовжуюча Max Factor False Lash Effect Fusion чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 769438 Закінчився
369,00 грн
Купити
  • 13,1 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Туш з найбільшою щіточкою IFX та інноваційною формулою з нейлоновими волокнами, що надає віям надзвичайний об’єм та подовження вже після першого нанесення. Підходить для чутливих очей. Склад: вода, гліцерилстеарат, пропілен глюколь, амоніум акрилат кополімер, карнаубський віск, лецитін, нейлон-6, вітамін Е, аскорбіл палмітат, гліцерин, пантенол, соєва олія, діоксид титану. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.
igcTargetMarketValue6

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 жовтня, 2017
Тушь классная. Жаль только, что Максфактор представлен не во всех магазинах Ватсонс.
5 жовтня, 2017
Тушь классная. Жаль только, что Максфактор представлен не во всех магазинах Ватсонс.
14 червня, 2017
Хорошая тушь, удлиняет реснички, рекомендую
12 червня, 2017
Неплохая, но классическая Max Factor False Lash Effect нравится больше.
28 травня, 2017
Классная тушь. Удлиняет реснички и придает им шикарный объем.