• Туш водостійка Max Factor False Lash Effect Wtp чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 626498 Закінчився
235,00 грн
Купити
  • 13,1 мл
Цільова аудиторія:
Водостійка туш з ефектом накладних вій. Туш лягає на вії легко, покриваючи їх по всій довжині, робить їх об'ємними, не залишаючи грудочок. Фарбує, розділяє та додає об'єм, створюючи ефект накладних вій без будь-яких незручностей. Протестована офтальмологами. Підходить для чутливих очей. Склад: пропілен карбонат,лецетин,сорбат калія, денатурат спирт,гекторит дистеардимоніум, акрилат сополімер. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 жовтня, 2017
Неплохо ложится и держится данная тушь.
11 вересня, 2017
Хорошая тушь, не осыпается и не склеивает ресницы, и главное не вызвала аллергии
29 серпня, 2017
Подарував дружині, вона дуже задоволена якістю.
19 серпня, 2017
самая лучшая тушь из огромного кол-ва, мною, когда-либо использованных!)..Водостойкость- на высоте, снимается сложно, но средством для снятия вод. туши- отлично)..
7 серпня, 2017
Хороший объем придает тушь, качество неплохое