• Туш об'ємна Max Factor 2000 Calorie

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 258207 Закінчився
151,00 грн
0
Стать:
Цільова аудиторія:
Формула туші містить запатентовані рідкі кристали, що надають віям максимального об’єму. Збільшує обсяг вій на 300%. Унікальне поєднання інгредієнтів робить туш стійкою до трьох основних факторів: тертю (коли трете очі), вологи (заняття в спортзалі/відпочинок на морі), високих температур. Підходить для чутливих очей. Склад: вода, гліцерил стеарат,парафін,тригліцерид кислоти,стеаринова кислота, денатурат спирт. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 листопада, 2017
Отличная туш, да и вообще продукция этой ТМ мне очень нравиться.
6 листопада, 2017
Безусловный фаворит уже несколько лет, к счастью, качество туши не ухудшается при каждом новом выпуске.
1 листопада, 2017
Класна туш - кілька помахів щіточкою ішкарні вії готові) Але швидко висихає - 2-3 місяці і все.
27 жовтня, 2017
Для любителей классических, а не силиконовых щеточек. Отличная по качеству тушь, одна из лучших уже несколько лет
7 жовтня, 2017
Отличная, классическая тушь, прокрашивает по всей длине, делает реснички густыми, пушистыми.