• Базовий крем-основа P2 Perfect Face Refine + Prime Base Cream

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1069549 Закінчився
119,00 грн
Купити
  • 9 г
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Водостійка прозора крем-основа, що приховає пори та малі дефекти, зробить шкіру більш шовковистою та матовою. Склад: діметикон, дікаприлил карбонат, каприлик/каприк тригліцерид, трибехенін, гідрогезований мікрокристалічний віск, диметікон кросполімер, ХДІ/триметилол гексиллактон кросполімер, метил метакрилат кросполімер, силіка, алюміна, стеаралконіум гекторіт, пропіленкарбонат, токоферол, соняшникова олія, кремнезем силілат, CI 77891, CI 15850, CI 77492. Для зовнішнього використання. Зберігати при температурі від +5 до +25°C у сухому місці. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 листопада, 2017
Полностью согласна с предыдущем мнением , посоветовал консультант в магазине ( худшая покупка за все время!
5 серпня, 2017
Не матирует. Поры и дефекты кожи не скрывает. Пахнет неприятно. Упаковка негигиеничная и неудобная. Больше не куплю.