• Коректор Vivienne Sabo Correcteur Anti-Imperfections № А1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1039232 Закінчився
119,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 2,4 г
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Коректор ретельно приховує дрібні недоліки та загоює почервоніння шкіри. Ніжна щільна текстура дозволяє легко наносити засіб на проблемні ділянки шкіри обличчя перед нанесенням макіяжу, а унікальний цілющий склад доглядає за шкірою. Склад: цетеарил етилгексаноат, етилгексил пальмітат, озокеріт, канделільський віск, карнаубський віск, мінеральна олія, оксид цинку, олія чайного дерева, саліцилова кислота. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 листопада, 2017
Сушить кожу, поэтому не советую. Можно найти получше
19 червня, 2017
Нравятся такого типа корректоры. Привыкла с такими работать.
11 червня, 2017
з ним легко приховати почервоніння шкіри
2 березня, 2017
Корректор меня часто выручает и действительно мне очень понравился.Оттенок довольно светлый, но с желтоватым подтоном. Текстура плотная, кремово-восковая, он довольно твердый но на кожу наносится норм
28 лютого, 2017
Корректор не жирный, светлый оттенок имеет нейтральный тон, не желтит. Сильно заметные недостатки не скроет. Нравится, что в составе есть салициловая кислота и чайное дерево.