• Олівець гримуючий Max Factor Panstik

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 257213 Закінчився
142,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Кремоподібна основа у вигляді олівця, що допомагає приховати нерівності шкіри, пігментні плями чи інші дефекти. Має антисептичний ефект. Підходить для всіх типів шкіри. Склад: рідкий парафін, каолін, карнаубський віск, парафін, білий віск, озокерит. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 грудня, 2017
Карандаш способствует выравниванию цвета лица, хорошо маскирует мелкие недостатки.
16 листопада, 2017
Хорошо выравнивает цвет лица, рекомендую
8 листопада, 2017
Очень удобен в использовании рекомендую
7 листопада, 2017
Крута штука, дуже зручно користуватися, економний, добре матує і добре тримається. Те, що треба, для бездоганного макіяжу
7 листопада, 2017
Хороший олівець, має хорошу маскувальну властивість, дуже економічний. Для світлої шкіри 12 тон підходить ідеально.