• Палетка з 3 освітлюючих хайлайтерів Makeup Revolution Highlight

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063270 Закінчився
159,18 грн  227,40 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 3 шт
Формат продукту:
Класифікація:
Палетка містить 3 професійно підібрані відтінки хайлайтерів зі стійкою шовковистою пудровою текстурою для висвітлення, природного сяяння шкіри та свіжого кольору обличчя. Застосування: наносити на шкіру обличчя пензлем. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Оттенки интересные, но их нужно уметь правильно наносить, иначе можно сверкать как новогодняя елка. Такая палетка явно не для новичков.
7 січня, 2018
Скорее, для тех, кому нравится с блеском.
18 грудня, 2017
Палетка понравилась: коробочка выполнена из плотного пластика, внутри - большое зеркало, хайлайтеры хорошо пигментированы, с заявленными функциями справляются отлично!
6 листопада, 2017
Через чур много блеска, отдала младшей сестре)
23 жовтня, 2017
Очень блестят, неестественно, хоть и мало наносишь. Не понравилось