• Палетка з 3 освітлюючих хайлайтерів Makeup Revolution Radiance

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063263 Закінчився
227,40 грн
Купити
  • 3 шт
Формат продукту:
Класифікація:
Палетка містить 3 професійно підібрані відтінки хайлайтерів зі стійкою шовковистою пудровою текстурою для висвітлення, природного сяяння шкіри та свіжого кольору обличчя. Застосування: наносити на шкіру обличчя пензлем. Не містить шкідливих для здоров’я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи безпосереднього впливу сонячного проміння. Країна виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 листопада, 2017
Очень хорошая палетка хайлайтеров, всем советую
6 листопада, 2017
Хорошие оттени, для любого периода года)
16 серпня, 2017
Лучшие хайлайтеры! Люблю MUR. Эта палетка подходит и для светлой, и для загорелой кожи. Нет дешевых блесток. Деликатное сияние с эффектом стробинга. Ждем расширения ассортимента MUR!!!
26 липня, 2017
Шикарная вещь! Хорошо наносятся, естественные цвета, тона идеально подходит для смуглых девушек
1 липня, 2017
Дрібний помол, гарна пігментація, приємні відтінки. Вдалий вибір))