• Пудра - праймер Color Me Invisible Fix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 850813 Закінчився
365,00 грн
Купити
  • 1 шт
Тип шкіри:
Класифікація:
Надає сяйво і однорідність, тривале зволоження, коригує і захищає шкіру. Наносити перед тональним засобом для бездоганності і тривалості макіяжу, SPF 15. Гіпоалергійна. Вітамінізована. Для зовнішнього використання. Оберігати від ударів. Не використовувати за межами терміну придатності. Країна-виробник: Італія.
Склад: вода, гліцерин, кремнезем, гідролізований екстракт фіалки триколірної, діметікон, пантенол, токоферил ацетат, ретинилпальмітат, феноксоетанол, хлористий натрій.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?