• Пудра компактна Bourjois Poudre Compacte Silk Edition

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 967825 Закінчився
339,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Невагома, ніжна та шовковиста текстура компактної пудри легко наноситься, забезпечуючи відчуття комфорту протягом дня. Пудра забезпечує рівний тон обличчя, приховуючи пори та корегуючи недоліки, зберігає матовість шкіри надовго. Підходить для всіх типів шкіри. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 грудня, 2017
Текстура мягкая и легкая, не осыпается и хорошо ложится.
22 листопада, 2017
Отлично матирует, не осыпается, не скатывается, скрывает недостатки
24 серпня, 2017
Пудра непогана, але відсутня коробка як для такого товару,що є недуже добре. Виробник Італія , а не Франція, важко знайти дату виготовлення. Оцінка на 4.
17 серпня, 2017
Легкая, воздушная текстура пудры, на коже не ощущается, держится долго.
15 серпня, 2017
гарно лягає на обличчя. не шелушиться