• Пудра розсипна Max Factor Loose Powder напівпрозора

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 256870 Закінчився
161,70 грн  231,00 грн
Купити
  • 15 г
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Дуже легка та прозора, найтонша пудра з вирівнюючим та фіксуючим макіяж ефектом. Заспокоює, пом'якшує шкіру, нейтралізує подразнення. Особливо підходить для чутливої шкіри. Застосування: наносити спонжем або пензлем на шкіру обличчя. Склад: тальк, діоксид титану, стеарат цинку, карбонат кальцію, мінеральна олія, аромат. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.
igcTargetMarketValue6

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?