• Рідка пудра Color Mе Silk Skin Зволожуюча

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 162398 Закінчився
695,00 грн
0
Тип шкіри:
Класифікація:
Засіб піходить для сухої та нормальної шкіри. Лецитин, що входить до складу рідкої пудри, реструктуризує, гінкго-білоба і генг-сенг нормалізують, вітамін Е - антиоксидант, мигдальне масло - пом'якшує шкіру. Для зовнішнього використання. Оберігати від ударів. Не використовувати за межами терміну придатності. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Одно из самых шикарных средств- с него у меня началась любовь к жидким пудрам. Дорого, но того стоит, и хватает на долго, аналогов пока себе не нашла с таким же качеством и эффектом