• Рум'яна Rimmel LASTING FINISH відтінок 120 Pink Rose

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1035963 Закінчився
149,00 грн
0
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Свіжа сяюча шкіра! Ніжна шовковиста текстура рум’ян легко наноситься та розподіляється по шкірі, надаючи обличчю природного рум’янцю та свіжості. Стійка формула забезпечує насиченість кольору до 6 годин. Підходить для всіх типів шкіри. Застосування: наносити пензлем на вилиці. Склад: тальк, слюда, поліетилен, діоксид титану, каприлік/каприк тригліцерид, стеарат магнію, оксид заліза, гідрований полідецен. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Виробник: Рімель Лондон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?