• Тональна основа Max Factor Colour Adapt

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 255673 Закінчився
166,60 грн  238,00 грн
0
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Це незвичайна тональна основа - вона розрізняє природні відтінки Вашої шкіри і адаптується до них, при цьому приховуючи недоліки. Не містить масел. Перевірено дерматологами. Склад: цикло-метикон, вода, гліцерин, діоксид титану, диметикон кросполімер, слюда. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Очень удобная упаковка и крем тоже обалденный!
6 грудня, 2017
Купил жене на подарок ее любимый 50 тон. Пользуется ним постоянно и очень довольна, на лице смотрится естественно и даже не заметно что с макияжем.
22 листопада, 2017
Это для меня лучшая тональная основа, которое не просто выравнивает тон кожи, но и увлажняет, защищает от солнца, питает, не закупоривает поры - кожа лица дышит и имеет прекрасный ухоженный вид
21 листопада, 2017
Дуже м'яка текстура, легко наноситься, пудровий фініш. Мені не сушить шкіру. Цілком сподобалася. Мій відтінок 50.
18 листопада, 2017
Для комби кожи подошел отлично,хорошо маскирует,главное правильно подобрать оттенок