• Тональна основа Max Factor Facefinity All Day Flawless 3 в 1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 840614 Закінчився
349,00 грн
0
SPF:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Інноваційний продукт, що поєднує в собі базу під макіяж, коректор та тональну основу. Завдяки технології «база-корекція-тон» дарує рівне матове покриття протягом 12 годин. Містить корегуючі частинки, SPF 20. Склад: вода, циклопентаксилоксан, диметикон, пропілен глюколь, слюда, діоксид кремнію. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 січня, 2018
Ідеально вирівнює шкіру, лягає як дрга шкіра. Приховує недоліки.
6 січня, 2018
качество потрясающее! Я очень люблю эту тоналку
16 листопада, 2017
Отличный тональный крем, стойкий, отлично распределяется, не забивает поры.
7 листопада, 2017
Ідеально вирівнює шкіру, лягає як дрга шкіра. Приховує недоліки.
5 листопада, 2017
Для мене це найкращий тональний крем. Підходить для жирної та комбінованої шкіри. Добре приховує недоліки шкіри, досить стійкий, не робить ефекту маски. В мене світла шкіра підходить ідеально 45 тон.