• Чоловіча туалетна вода Mexx Mexx Look Up Now

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1072951 Закінчився
344,40 грн  492,00 грн
Купити
  • 50 мл
Цільова аудиторія:
В чоловічому варіанту аромату озоновий акорд синього міського неба поєднується з соком зеленої груші, надихаючи взяти від цього дня все і дозволити місту здивувати вас! Верхні ноти міського саду, твердої груші і озону, ніби пропонують вам поглянути вгору і насолодитися красою навколишнього міста. Серце, представлене листям пачулі і водними квітами, відображає свіжість і енергійність дня, в той час як база розливається елегантними землистими нотами мускусу і амбри. Застосування: наносити невелику кількість на окремі ділянки тіла, уникаючи зони обличчя. Склад: спирт денатурований 79%, парфум, вода, етилгексил метоксицинамат, діетилоамін гідробензойлгексил бензат. Застереження: для зовнішнього використання. Не вікористовувати після закінчення терміну придатності. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?